Isıtma sistemleri pazarının en önemli üreticilerinden biri olarak üretim kapasitemizi her geçen gün arttırmakta ve bununla beraber yatırımlarımıza hiç ara vermeden devam etmekteyiz.

Emtaş, 1988 yılında banyo kazanı, mangal kuzine sobaları vb. gibi birçok ürünün fason emaye kaplamasını yapmaya başladı. 1993 yılına gelindiğinde emaye termosifon üretimine başlayan Emtaş, kendi markasıyla termosifon satışına başladı.

Isıtma sistemlerindeki hızlı gelişmeleri yakından takip eden Emtaş, hedeflerini belirlemeye başlayarak, panel radyatör ve kalorifer kazanlarının üretimini yapmak için yatırımlarına başladı. 2002 yılında başladığı yatırımlarını 2004 yılında hız vererek panel radyatör ve katı yakıtlı alev dönüşümlü kalorifer kazanlarının üretimine başladı.Emtaş 2012 yılında yeni yapmış olduğu yatırımla mevcut bulunan 10.000 metrekare olan üretim alanını 27.000 metrekareye tamamlayarak, panel radyatör üretim hattınıda 2'ye çıkararak üretim kapasitesini yıllık 1.500.000 m.tül'e çıkarmış bulunmaktadır.

Isıtma sistemleri pazarının önemli oyunculardan biri olan Emtaş, üretim kapasitesini her geçen gün artırmakta ve bununla beraber yatırımlarına da hiç hız kesmeden devam ettirmektedir.

Günümüzde Türkiye nin tüm noktalarında Emtaş markalı panel radyatör ve kalorifer kazanlarını bulmak mümkündür. 2010 yılında başladığı ihracatına her geçen gün artan taleplerle dünya çapındada ismini marka haline getirmeye başlamıştır. Hedeflerimiz ısıtma sistemleri konusunda yatırımlarımızla Türkiye ve dünyadaki pazar payımızı arttırarak sektörde lider firmalar arasındaki yerimizi sağlamlaştırmaktır.

Temel Değerlerimiz

Yaptığımız her yatırımı, ürettiğimiz her ürünü ve verdiğimiz her kararı, müşterilerimizi de göz önünde bulundurarak faaliyete geçiriyoruz. Müşterilerimizin temel isteklerini doğru anlamak ve karşılayabilmek, memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için her şeyi yaparız.

İnovasyonu sadece geliştirme organizasyonumuzda değil, işimizin tüm yönlerine yaklaşımımızda da hedefliyoruz.. Teknolojik yenilikleri öğrenmek, daha iyisini yapmak için çaba göstermek, çalışanlarımızın eğitime önem vermek temel değerlerimizdendir.

Temelde, işimizin özü insandır. Çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize değer veriyor, fikirlerini dinlemek ve çalışanlara karşı eşit davranıyoruz.

Çalışma koşullarını ve ürünlerini doğaya ve çevreye zarar vermeyecek şekilde tasarlıyoruz, çalışanlarımızda farkındalık yaratıp onları bilinçlendiriyoruz.